Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
4. NIEDZIELA WIELKANOCNA
22 kwietnia 2018r.

 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO WOJCIECHA, BISKUPA I MĘCZENNIKA GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI I DIECEZJI; we środę ŚWIĘTEGO MARKA EWANGELISTY.
 2. Spowiedź święta w naszej parafii codziennie od godz. 8.30, a po południu od godz.17.30.
 3. We wtorek i piątek serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO o godz. 15.00.
 4. WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W NASZEJ PARAFII codziennie od godz. 17.30, a we wtorki i piątki od godz. 9.30. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do przeżywania tej formy modlitwy.
 5. Parafia p.w. NSPJ we współpracy z biurem EURO-TURS organizuje w dniach od 8 do 23 LISTOPADA pielgrzymkę do MEKSYKU. Zgłoszenia u Ks. Proboszcza. PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTĄ WYWIESZONĄ W GABLOCIE PRZED MAŁYM KOŚCIOŁEM.
 6. W najbliższą środę 25 kwietnia o godz.19.00 spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I KOMUNII ŚWIETEJ.
 7. Próba dla dzieci przed I Komunią Świętą w sobotę 28 kwietnia o godz.9.30 dla grupy I i o godz.11.30 dla grupy II.
 8. W czwartek 26 kwietnia o godz.19.00 w małym kościółku spotkanie z rodzicami i dziećmi z klasy II przed I KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ. Obecność jest obowiązkowa.
 9. Również w czwartek 26 kwietnia o godz.19.00 spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z klasy VII, II i III gimnazjum.
 10. 6 i 13 maja o godz.10.45. dwie grupy dzieci z naszej Parafii przystąpi do I Komunii Świętej. Prosimy naszych parafian o pozostawienie tej godziny (MSZA ŚWIĘTA o godz.11.00.) dzieciom, rodzicom, rodzicom chrzestnym, zaproszonym gościom. Sami wybierzmy inną godzinę na spotkanie z Jezusem Eucharystycznym.
 11. Przed kościołem lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer GOŚCIA NIEDZIELNEGO. W nim wiele ciekawych artykułów z życia kościoła powszechnego i naszego diecezjalnego.
 12. Zachęcamy do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych na 2018r. Msza Święta urodzinowo-imieninowa w każdą drugą niedzielę miesiąca.
 13. Naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu i prośmy dla Nich o radość życia wiecznego: Zdrowaś Mario… „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.