Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V NIEDZIELA WIELKANOCNA
19 maja 2019r.

 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: w piątek ANAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY WSPOMOŻENIA WIERNYCH. W PARAFII TYCHOWO ODPUST PARAFIALNY NA, KTÓRY W IMIENIU KS. PROBOSZCZA SERDECZNIE ZAPRASZAM.
 2. 1 MAJA ROZPOCZĘLIŚMY NABOŻEŃSTWA MAJOWE o godz.17.30. Modlimy się do Matki Bożej prosząc o szczególną opiekę nad naszą Parafią, Kościołem Katolickim w Polsce, i całą naszą Ojczyzną.
 3. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ 26. MAJA 2019r. o godz.14.00 MSZA ŚWIĘTA DLA DZIECI Z KLASY IV W ROCZNICĘ I KOMUNII ŚWIĘTEJ. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA DLA DZIECI RODZICÓW I RODZICÓW CHRZESTNYCH W SOBOTĘ 25 MAJA OD GODZ.16.00. Próba dla dzieci w środę i piątek  o godz.17.00.
 4. WE WTOREK, 21 MAJA O GODZ.19.00 SPOTKANIE DLA WSZYSTKICH PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA Z KLASY VII, VIII I III GIMNAZJUM. OBECNOŚĆ DLA ZAINTERESOWANYCH JEST OBOWIĄZKOWA.
 5. Spowiedź święta w naszej parafii codziennie od godz. 8.30, a po południu, od godz.17.30.
 6. We wtorek i piątek serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO o godz. 15.00.
 7. WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU codziennie od godz. 17.15, a we wtorki i piątki, od godz. 9.30. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do przeżywania tej formy modlitwy.
 8. Przed kościołem lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer GOŚCIA NIEDZIELNEGO. W nim wiele ciekawych artykułów z życia kościoła powszechnego i naszego diecezjalnego.
 9. Zachęcamy do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych na 2019r. Msza Święta urodzinowo-imieninowa za dzieci, wnuki i prawnuki w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz.12.30.
 10. W ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii zebraliśmy na tacę 4500zł i w kopertach 1000zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne podziękowanie.
 11. AUTOMATYCZNY DEFIBLIRATOR MOŻE ZNALEŹĆ SIĘ RÓWNIEŻ W NASZYM KOŚCIELE W RAMACH BIAŁOGARDZKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO. BY TAK SIĘ STAŁO POTRZEBNA JEST MOBILIZACJA ODDANIA GŁOSÓW NA TEN PROJEKT. INFORMACJA GDZIE I KIEDY MOŻNA GŁOSOWAĆ JEST WYWIESZONA W GABLOCIE PRZED ,,MAŁYM KOŚCIOŁEM”.
 12. Naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu i prośmy dla Nich o radość życia wiecznego: Zdrowaś Mario… „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”