Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
32. NIEDZIELA ZWYKŁA
10 listopada 2019r.

 1. W TYM TYGODNIU W KALENDARZU LITURGICZNYM WSPOMINAMY: w poniedziałek ŚWIĘTEGO MARCINA Z TOURS, BISKUPA; we wtorek ŚWIĘTEGO JOZAFATA, BISKUPA I MECZENNIKA; w środę ŚWIĘTYCH BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA, PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKI.
 2. W SOBOTĘ 16 LISTOPADA O GODZINIE 12.00. W KOŚCIELE PW. NAR. N.M.P W BIAŁOGARDZIE ODBĘDZIE SIĘ POGRZEB Ś.P. STEFANA STRZAŁKOWSKIEGO DŁUGOLETNIEGO STAROSTY BIAŁOGARDZKIEGO, BURMISTRZ MIASTA BIAŁOGARD I POSŁA TRZECH KADENCJI SEJMU RZECYPOSPOLITEJ POLSKIEJ. POLECAMY ZMARŁEGO STEFANA MIŁOSIERDZIU BOŻEMU, A RODZINĘ ZMARŁEGO STEFANA STRZAŁKOWSKIEGO OPIECE MATKI BOŻEJ.
 3. Wypełnione KARTKI WYPOMINKOWE, możemy składać w biurze parafialnym, w zakrystii kościoła lub na tacę. Za naszych bliskich zmarłych modlić się będziemy przez cały LISTOPAD o godz. 17.30.
 4. JEST JUŻ NOWA KSIĘGA INTENCJI MSZALNYCH NA 2020 ROK. ZACHĘCAMY NASZYCH PARAFIAN DO ZAMAWIANIA MSZY ŚWIETYCH I NIE ODKŁADANIA DECYZJI O ICH ZAMÓWIENIU NA OSTATNIĄ CHWILĘ. PROSIMY TEŻ O ZAMAWIANIE MSZY ŚWIĘTYCH URODZINOWO-IMIENINOWYCH ZA DZIECI WNUKI I PRAWNUKI. TA MSZA ŚWIETA W KAŻDĄ II NIEDZIELĘ MIESIĄCA O GODZ.12.30.
 5. CARITAS NASZEJ PARAFII ORGANIZUJE W DNIU 17 STYCZNIA 2020 r. BAL CHARYTATYWNY W SALI ROYAL HOUSE. KOSZT OD OSOBY 160zł. BLIŻSZE INFORMACJE POD NUMEREM TELEFONU 503 521 465, 509 816 477.
 6. Od 15 LISTOPADA Pan Henryk Bednarek i Pan Jerzy Grzesiak wraz z córką Natalią rozprowadzać będą opłatki na stół wigilijny. Proszę przyjąć ich z życzliwością. Składane ofiary będą przeznaczone na cele parafialne.
 7. OD 12 LISTOPADA ROZPOCZNĄ SIĘ SPOTKANIA W GRUPACH DLA PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA. LISTA GRUP I ODPOWIEDZIALNYCH ZA GRUPY JEST WYWIESZONA NA TABLICY OGŁOSZEŃ. MŁODZIEŻ Z KLASY PIERWSZEJ SZKÓŁ ŚREDNICH I RODZICÓW PROSZĘ O ZAPOZNZNIE SIĘ Z HARMONOGRAMEM SPOTKAŃ. W NAJBLIŻSZY CZWARTEK NA GODZ.19.00. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, KTÓRZY Z RÓŻNYCH POWODÓW NIE PRZYSTĄPILI DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA, A CHCIELIBY DO NIEGO PRZYSTĄPIĆ.
 8. W SOBOTY ZAPRASZAMY NA PLEBANIĘ DZIECI NA PRÓBĘ PARAFIALNEJ SCHOOLI O GODZINIE 11.00.
 9. Spowiedź święta w naszej parafii codziennie od godz. 8.30 rano, a po południu, od godz.17.30.
 10. We wtorek i piątek serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 0 GODZ. 15.00. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do przeżywania tej formy modlitwy.
 11. WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I ADORACJA codziennie od godz. 17.15, a we WTORKI i PIĄTKI, od godz. 9.30. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do przeżywania tej formy modlitwy.
 12. Przed kościołem lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer GOŚCIA NIEDZIELNEGO. W nim wiele ciekawych artykułów z życia kościoła powszechnego i naszego diecezjalnego.
 13. MOŻEMY JESZCZE ZAMÓWIĆ MSZĘ ŚWIETA NA 2019R. I MSZĘ ŚWIETĄ URODZINOWO-IMIENINOWĄ ZA DZIECI WNUKI I PRAWNUKI. Ta MSZA ŚWIĘTA W KAŻDĄ II NIEDZIELĘ MIESIĄCA O GODZ. 12.30.
 14. Naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu i prośmy dla Nich o radość życia wiecznego: Zdrowaś Mario… „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”