Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
28 maja 2017r.

 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek ŚWIĘTEJ URSZULI LEDUCHOWSKIEJ, DZIEWICY; w środę NAWIEDZENIE NAJŚW. MARYI PANNY; w czwartek ŚWIĘTEGO JUSTYNA MĘCZENNIKA; w sobotę ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY. W przyszłą niedzielę UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO.
 2. Spowiedź Święta w naszej parafii codziennie od godz.8.30 rano i po południu od godz.17.30.
 3. 1 MAJA rozpoczęliśmy nabożeństwa majowe o godz.17.30., na które serdecznie zapraszamy. Modlić się będziemy upraszając Matkę Bożą o szczególną opiekę nad naszą Parafią, Kościołem Katolickim w Polsce, całą naszą Ojczyznę. Ofiary składane na tacę, od poniedziałku do piątku będą przeznaczone na cele parafialne ( ogrodzenie placu kościelnego). Zakończenie nabożeństw w najbliższą środę.
 4. W czwartek rozpoczniemy nabożeństwa ku czci NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA o godz.17.30.
 5. W tym tygodniu przypada I CZWARTEK, PIĄTEK I SOBOTA miesiąca. Spowiedź Święta w naszej parafii w te dni od 8.30. rano a po południu od godz.16.30. Ksiądz Proboszcz odwiedzi swoich chorych w sobotę od godz.8.30.
 6. W najbliższy czwartek (1 czerwca) w naszym kościele o godz.19.00. MSZA ŚWIĘTA Z MODLITWAMI O UZDROWIENIE, którą poprowadzi Ks. Bogusław Fortuński. Serdecznie zapraszamy.
 7. Informujemy naszych parafian, że od 1 Maja 2017r. nastąpiła zmiana ulic na terenie naszej parafii: ulica Dąbrowszczaków nosi obecnie nazwę STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO, a ulica Patrycego nosi nazwę ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO.
 8. Zachęcamy do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych na 2017r. Msza Święta urodzinowo-imieninowa za dzieci wnuki i prawnuki, w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz.12.30. Prosimy też w zakrystii lub przed kościołem nabyć nowy numer GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
 9. 3 czerwca pielgrzymka motocyklistów do Skrzatusza. Spotkanie w Skrzatuszu rozpocznie się Mszą Świętą o godz.12.00. Przewodniczyć będzie Ks. Bp Krzysztof Włodarczyk. Serdecznie zapraszamy.
 10. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności, a solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzliwości ludzkiej.
 11. Naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu i prośmy dla Nich o radość życia wiecznego: ,,Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.