Ogłoszenia duszpasterskie

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 3 marca 2024 r.

 1. W TYM TYGODNIU W KALENDARZU LITURGICZNYM WSPOMINAMY: w poniedziałek ŚWIĘTEGO KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA.
 2. NA CZAS WIELKIEGO POSTU W DUCHU EKSPIACJI PODEJMIJMY CHOCIAŻBY CZASOWĄ ABSTYNENCJĘ, A ZA UZALEŻNIONYCH MÓDLMY SIĘ PAMIĘTAJĄC O SŁOWACH BŁ. STEFANA WYSZYŃSKIEGO „PRZEZ OSOBISTĄ TRZEŹWOŚĆ DO TRZEŹWOŚCI WIELU”.
 3. NABOŻEŃSTWO DROGI KRZYŻOWEJ W KAŻDY PIĄTEK: O GODZ. 16.45 DLA DZIECI, A DLA DOROSŁYCH O GODZ. 17.30. GORZKIE ŻALE W KAŻDĄ NIEDZIELĘ O GODZ. 17.15 Z KAZANIEM PASYJNYM. OFIARY, KTÓRE BĘDZIEMY SKŁADAĆ NA TACĘ W TRAKCIE NABOŻEŃSTWA GORZKICH ŻALI PRZEZNACZYMY NA KWIATY DO BOŻEGO GROBU. MSZA ŚWIĘTA REZUREKCYJNA W NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO O GODZ. 6.00 RANO BĘDZIE SPRAWOWANA W INTENCJI OFIARODAWCÓW.
 4. JEST NOWA KSIĘGA INTENCJI MSZALNYCH NA 2024R. PROSIMY
  O ZAMAWIANIE MSZY ŚWIĘTYCH.
  ZACHĘCAMY TEŻ DO ZAMAWIANIA INTENCJI MSZY ŚWIĘTYCH ZA DZIECI, WNUKI I PRAWNUKI. TA MSZA ŚWIĘTA SPRAWOWANA JEST W KAŻDĄ II NIEDZIELĘ MIESIĄCA O GODZ. 12.30.
 5. WE WTOREK I PIĄTEK ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO O GODZINIE15.00.
 6. WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I ADORACJA CODZIENNIE OD GODZ. 17.15. WE WTORKI I PIĄTKI, OD GODZ. 9.30. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE DO PRZEŻYWANIA TEJ FORMY INDYWIDUALNEJ MODLITWY.
 7. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA W NASZEJ PARAFII CODZIENNIE OD GODZ. 8.30 DO 9.00 I PO POŁUDNIU OD GODZ. 17.30 DO 18.00.
 8. W KAŻDY PIĄTEK TRWA DEKANALNY KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI W SALI NA PLEBANII PRZY UL. ŚWIDWIŃSKIEJ 3A. PROSIMY ZAINTERESOWANYCH O PRZYBYCIE.
 9. 22 MARCA DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA BIAŁOGARD. ROZPOCZĘCIE TRADYCYJNIE O GODZ. 19.OO PRZY KOŚCIELE ŚWIĘTEGO JERZEGO PRZY ULICY ŚWIDWIŃSKIEJ. PRZEJDZIEMY ULICAMI WOJSKA POLSKIEGO. 1-GO MAJA, GRUNWALDZKĄ, KOPERNIKA DO PLACU WOLNOŚCI. ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH.
 10. CARITAS PARAFII ZWRACA SIĘ Z PROŚBĄ DO DZIAŁKOWICZÓW I PARAFIAN O BUKSZPAN POTRZEBNY DO UDEKOROWANIA PALM, KTÓRE JAK, CO ROKU ROZPROWADZANE BĘDĄ W NIEDZIELĘ PALMOWĄ O DOCHÓD ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA POMOC DLA NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH.
 11. REKOLEKCJE PARAFIALNE ROZPOCZNIEMY 10 MARCA. TRWAĆ BĘDĄ DO 12 MARCA WŁĄCZNIE. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA OD GODZ. 8:00 DO 9:00; OD 10:00 DO 11:00 I PO POŁUDNIU OD GODZ. 17:00. DZIŚ PO MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 12:30, SPOTKANIE Z RODZICAMI DZIECI Z KLASY III PRZED PIERWSZA KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ.
 12. PO MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 18:00 – SPOTKANIE PRZED SAKRAMENTEM BIERZMOWANIA.
 13. PRZY WYJŚCIU Z KOŚCIOŁA LUB W ZAKRYSTII JEST DO NABYCIA NOWY NUMER GOŚCIA NIEDZIELNEGO W CENIE 10 ZŁ.
 14. OFIARY SKŁADANE NA TACĘ W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ TAK JAK W KAŻDĄ II NIEDZIELĘ MIESIĄCA BĘDĄ PRZEZNACZONE NA CELE PARAFIALNE. PROSIMY O ZROZUMIENIE I OFIARY NA TEN CEL.
 15. 37 DIECEZJALNA PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW NA JASNĄ GÓRĘ ”CZAS DECYZJI” ODBĘDZIE SIĘ 22 MARCA 2024 ROKU. ZAINTERESOWANI PROSZENI SĄ O KONTAKT Z DUSZPASTERZAMI I KATECHETAMI.
 16. NASZYCH ZMARŁYCH PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW NASZEGO KOŚCIOŁA POLECAMY MIŁOSIERDZIU BOŻEMU I PROSIMY DLA NICH O RADOŚĆ ŻYCIA WIECZNEGO – ZDROWAŚ MARYJO…, WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE