Ogłoszenia duszpasterskie

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
11. NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 czerwca 2024 r.

 1. W KALENDARZU LITURGICZNYM W TYM TYGODNIU WSPOMINAMY; w poniedziałek ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO, ZAKONNIKA; w piątek ŚWIĘTEGO ALOJZEGO GONZAGI, ZAKONNIKA,
 2. TRWAMY W NABOŻEŃSTWACH CZERWCOWYCH CODZIENNIE O GODZ. 17.30. POLECAĆ BĘDZIEMY SERCU JEZUSOWEMU SPRAWY NASZEJ OJCZYZNY I NAS SAMYCH PROSZĄC O DAR JEDNOŚCI, SZACUNKU I WZAJEMNEJ ŻYCZLIWOŚCI.
 3. ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO W NAJBLIŻSZY CZWARTEK MSZĄ ŚWIĘTĄ O GODZ. 16.30. OKAZJA DO ŚWIĘTEJ SPOWIEDZI JUŻ OD GODZ. 16 00.
 4. RÓWNIEŻ W CZWARTEK O GODZ. 19.00 ZAPRASZAM MĘŻCZYZN Z BIAŁOGARDU I DEKANATU BIAŁOGARD NA MĘSKI RÓŻANIEC. POLECAĆ BĘDZIEMY BOGU PRZEZ RĘCE MARYI SPRAWY NASZEJ OJCZYZNY, POKOJU NA ŚWIECIE, GDZIEKOLWIEK TRWAJĄ KONFLIKTY ZBROJNE.   
 5. ZACHĘCAMY DO WCZEŚNIEJSZEGO ZAMAWIANIA INTENCJI MSZY ŚWIĘTYCH NA 2024 ROK, TAKŻE MSZY ŚWIĘTYCH URODZINOWO-IMIENINOWYCH ZA DZIECI WNUKI I PRAWNUKI. TA MSZA ŚWIĘTA ZAWSZE W II NIEDZIELĘ MIESIĄCA O GODZ.12.30.               
 6. PRZY WEJŚCIU DO KOŚCIOŁA LUB W ZAKRYSTII JEST DO NABYCIA NOWY NUMER GOŚCIA NIEDZIELNEGO W CENIE 10ZŁ.
 7. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ 23 CZERWCA ZAPRASZAMY NA GODZ.19.00 DO KOŚCIOŁA NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W BIAŁOGARDZIE NA KONCERT „CZAR INSTRUMENTÓW DĘTYCH”.
 8. DZISIAJ PO MSZACH ŚWIĘTYCH ZBIERAMY DOBROWOLNE OFIARY NA KSZTAŁCENIE W NASZEJ DIECEZJI DIECEZJI I NA KUL.
 9. BIURO PARAFIALNE W NASZEJ PARAFII JEST CZYNNE TYLKO WE WTORKI OD GODZ. 18.45 – 20.00.
 10. POCZĄWSZY OD NIEDZIELI 23 CZERWCA DO KOŃCA SIERPNIA NIE BĘDZIE W NIEDZIELĘ MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12.30 I 18:00. BĘDZIE NATOMIAST MSZA ŚW. O GODZINIE 19.30.
 11. NASZYCH ZMARŁYCH PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW NASZEGO KOŚCIOŁA, POLECAMY MIŁOSIERDZIU BOŻEMU I PROSIMY DLA NICH O RADOŚĆ ŻYCIA WIECZNEGO: „ZDROWAŚ MARYJO…, WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE”