Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
11. NIEDZIELA ZWYKŁA
13 czerwca 2021 r.

 1. W TYM TYGODNIU W KALENDARZU LITURGICZNY WSPOMINAMY: w poniedziałek BŁOGOSŁAWIONEGO MICHAŁA KOZALA, BISKUPA I MĘCZENNIKA; w czwartek ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO, ZAKONNIKA.
 2. W NAJBLIŻSZY WTOREK 15 CZERWCA O GODZINIE 19.30 PIERWSZE SPOTKANIE DLA MŁODZIEŻ Z KLASY VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA W ROKU 2022. ZAPRASZAMY TEŻ DOROSŁYCH, CHĘTNYCH DO PRZYJĘCIA TEGO SAKRAMENTU.
 3. 23 CZERWCA NA GODZ. 19.00 ZAPRASZAMY MĘŻCZYZN Z BIAŁOGARDU I DEKANATU NA MSZĘ ŚWIĘTĄ I MĘSKI RÓŻANIEC, BY MODLIĆ SIĘ ZA POLSKĘ I NASZE RODZINY.
 4. ZACHĘCAMY DO WCZEŚNIEJSZEGO ZAMAWIANIA INTENCJI MSZY ŚWIĘTYCH NA 2021R, TAKŻE MSZY ŚWIĘTYCH URODZINOWO-IMIENINOWYCH ZA DZIECI WNUKI I PRAWNUKI. TA MSZA ŚWIĘTA ZAWSZE W II NIEDZIELĘ MIESIĄCA O GODZ.12.30.
 5. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ PO MSZACH ŚWIĘTYCH ZBIERAĆ BĘDZIEMY OFIAR DO PUSZKI NA KUL I KSZTAŁCENIE W DIECEZJI.
 6. PRZY WYJŚCIU Z KOŚCIOŁA, LUB W ZAKRYSTII MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
 7. NA PLACU KOŚCIELNYM POJAWIŁ SIĘ „CZERWONY POJEMNIK CARITAS” DO, KTÓREGO BĘDZIEMY MOGLI WRZUCAĆ ZALEGAJĄCĄ W DOMACH, A NIEWYKORZYSTANĄ ODZIEŻ. ZOSTANIE ONA NASTĘPNIE PRZEKAZANA POTRZEBUJĄCYM.
 8. OFIARY SKŁADANE NA TACĘ W DNIU DZISIEJSZYM BĘDĄ PRZEZNACZONE NA POTRZEBY NASZEJ PARAFII. TYM RAZEM ŚRODKI UZYSKANE PRZEZNACZYMY NA DWA RELIKWIARZE: ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II I BŁOGOSŁAWIONEGO KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO. PROSIMY O ZROZUMIENIE I OFIARY NA TEN CEL.
 9. NASZA PARAFIA WE WSPÓŁPRACY Z BIUREM EURO – TOURS ORGANIZUJE W TYM ROKU, KOLONIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W HISZPANII W DNIACH 24.07 – 4.08. 2021R. ZAPISY PRZYJMUJEMY POD NUMEREM TELEFONU 608 396 339 LUB 503 521 465. PROGRAM KOLONII UMIESZCZONY JEST W GABLOCIE PRZED „MAŁYM KOŚCIOŁEM”.
 10. W KAŻDY CZWARTEK KANCELARIA PRAWNA PRZY ULICY WOJSKA POLSKIEGO W GODZ. 16.00 DO 17.00 UDZIELAĆ BĘDZIE NIEODPŁATNIE PORAD PRAWNYCH. BLIŻSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE PORAD MOŻEMY ZNALEŹĆ NA PARAFIALNYM FACEBOOCKU.
 11. WSZYSTKIM NASZYM PARAFIANOM I GOŚCIOM ŻYCZYMY DOBREGO PRZEŻYCIA TEGO TYGODNIA, BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA I WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI, A SOLENIZANTOM ŻYCZLIWOŚCI LUDZKIEJ.

NASZYCH ZMARŁYCH PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW NASZEGO KOŚCIOŁA POLECAMY MIŁOSIERDZIU BOŻEMU I PROSIMY DLA NICH O RADOŚĆ ŻYCIA WIECZNEGO: ”ZDROWAŚ MARYJO…”, WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE