Ogłoszenia duszpasterskie

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
25. NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 września 2023 r.

 1. W TYM TYGODNIU W KALENDARZU LITURGICZNYM WSPOMINAMY: w środę ŚWIĘTEGO WINCENTEGO A PAULO, PREZBITERA; w czwartek ŚWIĘTEGO WACŁAWA, MĘCZENNIKA; w piątek ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA GABRIELA I RAFAŁA. ODPUST W PARAFII KARLINO, O GODZ. 18.00 NA, KTÓRY W IMIENIU KS. PROBOSZCZA SERDECZNIE ZAPRASZAM; w sobotę ŚWIĘTEGO HIERONIMA, PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA.
 2. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE DLA DOROSŁYCH ROZPOCZNIEMY W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ O GODZ.17.30. NATOMIAST DZIECI ZAPRASZAMY NA TĘ PIĘKNĄ MODLITWĘ OD PONIEDZIAŁKU 2 PAŹDZIERNIKA DO PIĄTKU O GODZ. 16.45. PRZEZ CAŁY MIESIĄC.
 3. W KAŻDĄ ŚRODĘ O GODZ. 17.30 PROWADZIMY NOWENNĘ DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY. PROŚBY I PODZIĘKOWANIA MOŻEMY SKŁADAĆ
  W KOPERTACH NA TACĘ LUB BEZPOŚREDNIO U KSIĘDZA.
  WTOREK I PIĄTEK ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO O GODZINIE15.00.WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I ADORACJA CODZIENNIE OD GODZ. 17.15. WE WTORKI I PIĄTKI, OD GODZ. 9.30 DO 18.00. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE DO PRZEŻYWANIA TEJ FORMY MODLITWY. ZACHĘCAMY DO ZAMAWIANIA MSZY ŚWIĘTYCH NA 2023 ROK. TAKŻE MSZY ŚWIĘTYCH URODZINOWO IMIENINOWYCH ZA DZIECI, WNUKI I PRAWNUKI. TA MSZA ŚWIĘTA W KAŻDĄ II NIEDZIELĘ MIESIĄCA O GODZ. 12.30 DOPIERO OD WRZEŚNIA 2023 ROKU. 
 4. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ NA MSZĘ ŚWIĘTĄ O GODZ. 12.30. ZAPRASZAMY DZIECI Z KLASY III PRZED I KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ WRAZ Z RODZICAMI. W TYM DNIU POŚWIĘCIMY WASZE RÓŻAŃCE.
 5. BIURO PARAFIALNE W CIĄGU ROKU CZYNNE JEST TYLKO WE WTORKI OD GODZ. 18.45 DO GODZ. 20.00.
 6. DEKANALNY KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI ROZPOCZĘLIŚMY 22 WRZEŚNIA W PIĄTEK O GODZ.19.00 W PARAFII ŚWIĘTEJ JADWIGI PRZY ULICY ŚWIDWIŃSKIEJ. SPOTKANIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W KAŻDY PIĄTEK. ZAPRASZAMY TYCH, KTÓRZY W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAMIERZAJĄ ZAWRZEĆ SAKRAMENTALNY ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI.
 7. NA STOLIKU PRZY DRZWIACH KOŚCIOŁA ZOSTAŁY WYŁOŻONE KARTKI WYPOMINKOWE. MOŻEMY ZABRAĆ JE DO SWOICH DOMÓW I WYPEŁNIĆ DRUKOWANYM PISMEM. WYPEŁNIONE KARTKI MOŻEMY SKŁADAĆ NA TACĘ LUB POZOSTAWIĆ W ZAKRYSTII KOŚCIOŁA. ZABIERZMY, TEŻ KARTKI DLA NASZYCH SĄSIADÓW I ZNAJOMYCH. ZA NASZYCH ZMARŁYCH MODLIĆ SIĘ BĘDZIEMY W MIESIĄCU LISTOPADZIE O GODZ. 17.30.
 8. PRZY WYJŚCIU Z KOŚCIOŁA LUB ZAKRYSTII JEST DO NABYCIA NOWY NUMER GOŚCIA NIEDZIELNEGO W CENIE 10 ZŁ. I KALENDARZE DIECEZJALNE NA 2024 ROK W CENIE 20 ZŁ.
 9. W CZWARTEK OD GODZ.19.00 DO BIURA PARAFIALNEGO ZAPRASZAM RODZICÓW DZIECI Z KLASY II CELEM ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PRZYJĘCIA I KOMUNII ŚWIĘTEJ W ROKU 2025.
 10. WSZYSTKIM NASZYM PARAFIANOM I GOŚCIOM ŻYCZYMY DOBREGO PRZEŻYCIA TEGO TYGODNIA, BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA I WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI, A SOLENIZANTOM ŻYCZLIWOŚCI LUDZKIEJ.
 11. NASZYCH ZMARŁYCH PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW NASZEGO KOŚCIOŁA POLECAMY MIŁOSIERDZIU BOŻEMU I PROSIMY DLA NICH O RADOŚĆ ŻYCIA WIECZNEGO…” ZDROWAŚ MARYJO…, WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE