Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
25. NIEDZIELA ZWYKŁA
20 września 2020r.

 1. W TYM TYGODNIU W KALENDARZU LITURGICZNYM WSPOMINAMY: w poniedziałek ŚWIĘTEGO MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY; w środę ŚWIĘTEGO PIO Z PIETRELCINY, PREZBITERA.
 2. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA W NASZEJ PARAFII CODZIENNIE OD GODZ.8.30 DO 9.00. PO POŁUDNIU OD GODZ.17.30 DO 18.00.
 3. WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU CODZIENNIE OD GODZ.17.15 DO 18.00. WE WTORKI I PIĄTKI OD GODZ.9.30 DO 18.00. ZAPRASZAMY DO PRZEŻYWANIA TEJ FORMY MODLITWY NASZYCH PARAFIAN.
 4. WE WTOREK I PIĄTEK ZAPRASZAMY NA KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO O GODZINIE 15.00.
 5. ZACHĘCAMY DO ZAMAWIANIA INTENCJI MSZALNYCH W RÓŻNYCH POTRZEBACH, ZA ŻYWYCH JAK TEŻ I ZA ZMARŁYCH. JEST WIELE WOLNYCH INTENCJI, ALE TYLKO W DNI POWSZEDNIE O GODZINIE 9.00. ZDARZAJĄ SIĘ JESZCZE W NIEKTÓRE DNI WOLNE INTENCJE WIECZOREM O GODZ.18.00.
 6. W KAŻDĄ II NIEDZIELĘ MIESIĄCA O GODZ. 12.30. SPRAWUJEMY MSZĘ ŚWIĘTĄ W INTENCJI DZIECI, WNUKÓW I PRAWNUKÓW. MOŻNA TAKĄ MSZĘ ŚWIĘTĄ ZAMÓWIĆ W ZAKRYSTII KOŚCIOŁA.
 7. DZISIAJ OFIARY SKŁADANE NA TACĘ BĘDĄ PRZEZNACZONE NA SANKTUARIUM DIECEZJALNE W SKRZATUSZU. PROSIMY O ZROZUMIENIE I OFIARY NA TEN CEL.
 8. W ZAKRYSTII KOŚCIOŁA LUB PRZY WEJŚCIU, MOŻNA NABYĆ NOWY NUMER „GOŚCIA NIEDZIELNEGO”. W NIM ARTYKUŁY Z ŻYCIA KOŚCIOŁA POWSZECHNEGO I DIECEZJALNEGO. SĄ TEŻ DO NABYCIA KALENDARZE DIECEZJALNE W CENIE 10ZŁ.
 9. ZAPRASZAMY BIAŁOGARDZIAN I NASZYCH PARAFIAN NA MSZĘ ŚWIĘTĄ SPRAWOWANĄ ZA WSZYSTKICH OFIARODAWCÓW NA „MURAL”. MSZĘ ŚWIĘTĄ SPRAWOWAĆ BĘDZIE W NASZYM KOŚCIELE KS. BP. ORDYNARIUSZ EDWARD DAJCZAK DNIA 22 WRZEŚNIA O GODZINIE 11.00. PO MSZY ŚWIĘTEJ ODSŁONIĘCIE „MURAL” NA FRONTONIE SZKOŁY im. JANA PAWŁA II PRZY ULICY ZAMOYSKIEGO. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE.
 10. DZISIAJ NA PROŚBĘ OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA PO MSZACH ŚWIĘTYCH BĘDZIEMY MOGLI ZŁOŻYĆ OFIARĘ DO PUSZKI NA ZIEMIĘ ŚWIĘTĄ, KTÓRA PRZEŻYWA RÓŻNE NAPIĘCIA RELIGIJNE I POLITYCZNE. TAKĄ OFIARĘ SKŁADAMY, CO ROKU W OKRESIE WIELKIEGO POSTU. ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ W TYM ROKU CZYNIMY TO DOPIERO TERAZ.
 11. BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM PARAFIANOM, ZA KAŻDE DOBRE SŁOWO, OKAZYWANĄ SYMPATIĘ, ZROZUMIENIE, OFIARNOŚĆ DLA KOŚCIOŁA I CAŁEJ PARAFII. POZWALA NAM TO PRZEŻYWAĆ TEN TRUDNY CZAS, KTÓRY NAS DOTKNĄŁ. MODLIMY SIĘ ZA WAS WSZYSTKICH
  PROSZĄC DOBREGO BOGA, BY TEN CZAS DOŚWIADCZENIA JAK NAJSZYBCIEJ SIĘ ZAKOŃCZYŁ. DZIĘKUJEMY ZA OFIARY SKŁADANE NA POTRZEBY PARAFII, WPŁYWAJĄCE NA PARAFIALNE KONTO.
 12. W PONIEDZIAŁEK I WTOREK OD GODZ. 19.00 – 20.30 PRZYJMOWAĆ BĘDZIEMY ZAPISY DZIECI Z KLASY II SZKOŁY PODSTAWOWEJ, KTÓRE ROZPOCZNĄ PRZYGOTOWANIE DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ W ROKU 2022.
 13. W PIĄTEK 25 WRZEŚNIA OD GODZ. 16.00 – 20.30 PRZYJMOWAĆ BĘDZIEMY RODZICÓW WRAZ Z MŁODZIEŻĄ Z KLASY VII I VIII Z TERENU NASZEJ PARAFII, KTÓRZY PRAGNĄ PRZYSTĄPIĆ DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA.
 14. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ NA MSZĘ ŚWIĘTEJ O GODZ. 12.30 ZAPRASZAM RODZICÓW WRAZ Z DZIEĆMI Z KLASY III. PO MSZY ŚWIĘTEJ SPOTKANIE PRZED I KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ W ROKU 2021.
 15. 23 WRZEŚNIA NA GODZ. 19.00 ZAPRASZAMY MĘŻCZYZN Z BIAŁOGARDU I DEKANATU NA MĘSKI RÓŻANIEC. ROZPOCZNIEMY MSZĄ ŚWIĘTĄ. PO NIEJ ODMÓWIMY CZĘŚĆ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO W INTENCJI RODZIN I MŁODZIEŻY PRZYSTĘPUJĄCEJ DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA W TYM ROKU.
 16. W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ NA GOGZ.11.00 PAN ZBIGNIEW LANGE ZAPRASZA NA PRÓBĘ SCHOLII PARAFIALNEJ. PROSZONE SĄ DZIEWCZYNKI, KTÓRE WCZEŚNIEJ JUŻ ŚPIEWAŁY, JAK RÓWNIEŻ TE, KTÓRE CHCIAŁYBY WŁĄCZYĆ SIĘ W ŚPIEW PODCZAS MSZY ŚWIĘTEJ DZIECIĘCEJ.
 17. W UBIEGŁĄ NIEDZIELĘ NA POTRZEBY NASZEJ PARAFII ZEBRALIŚMY NA TACĘ 4010 ZŁ. I W KOPERTACH 1150 ZŁ. ZA WSZYSTKIE OFIARY SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIE.                                                                                                                                                                               

NASZYCH ZMARŁYCH PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW NASZEGO KOŚCIOŁA POLECAJMY MIŁOSIERDZIU BOŻEMU I PROŚMY DLA NICH O RADOŚĆ ŻYCIA WIECZNEGO: ZDROWAŚ MARYJO… „ WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE…”