Intencje mszalne

17.03.2019

NIEDZIELA

7:30

9:30

11:00

12:30

18:00

++ Regina, Marian Berdzińscy

+ Aleksander Wojtyński (11.r.śm.)

+ Stefania Szwed (17.gr.)

++ Stanisława, Joachim Berwing; Kazimierz Pender; dziadkowie

+ Józef Pobol (20.r.śm.)

18.03.2019

PONIEDZIAŁEK

9:00

18:00

++ Helena, Wojciech Rosa, rodzice

+ Stefania Szwed (18.gr.)

19.03.2019

WTOREK

9:00

18:00

+ Bogumiła Gracz (1.gr.)

+ Stefania Szwed (19.gr.)

20.03.2019

ŚRODA

9:00

18:00

+ Bogumiła Gracz (2.gr.)

+ Stefania Szwed (20.gr.)

21.03.2019

CZWARTEK

9:00

18:00

18:00

+ Bogumiła Gracz (3.gr.)

+ Stefania Szwed (21.gr.)

++ Antoni, Antonina Klim; Bolesław Korycki; Anna, Jan, Franciszek Klim

22.03.2019

PIĄTEK

9:00

9:00

18:00

18:00

+ Stefania Szwed (22.gr.)

+ Bogumiła Gracz (4.gr.)

++ Stanisław Zieliński, Adam Zieliński

O zdrowie dla Aliny Politowskiej

23.03.2019

SOBOTA

9:00

18:00

+ Stefania Szwed (23.gr.)

+ Bogumiła Gracz (5.gr.)

24.03.2019

NIEDZIELA

7:30

9:30


11:00

11:00

12:30

12:30


18:00

+ Henryk Budzyński

O zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha św. dla Wiktorii Kubackiej w 18.r.urodzin

+ Stefania Szwed (24.gr.)

+ Janusz Karaś (10.r.śm.)

+ Zofia Szyperska (3.r.śm.)

O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla syna Piotra, Edyty, Oliwii, Antosia, córki Małgorzaty, Roberta, Kacpra, Alicji, Zofii, Gabrysia, córki Agnieszki i Maji

+ Bogumiła Gracz (6.gr.)

25.03.2019

PONIEDZIAŁEK

9:00

9:00

18:00

+ Bogumiła Gracz (7.gr.)

O Boże błogosławieństwo dla Zuzanny z okazji 4.r.urodzin

+ Stefania Szwed (25.gr.)

26.03.2019

WTOREK

9:00

18:00

18:00

+ Stefania Szwed (26.gr.)

+ Bogumiła Gracz (8.gr.)

+ Stanisław Lis (1.r.sm.)

27.03.2019

ŚRODA

9:00

9:00

18:00

+ Stefania Szwed (27.gr.)

+ Ryszard Pleban (od uczestników pogrzebu)

+ Bogumiła Gracz (9.gr.)

28.03.2019

CZWARTEK

9:00

18:00

18:00

+ Stefania Szwed (28.gr.)

+ Bogumiła Gracz (10.gr.)

+ Genowefa Nolberczak

29.03.2019

PIĄTEK

9:00

9:00

18:00

18:00

+ Stefania Szwed (29.gr.)

+ Bogumiła Gracz (11.gr.)

+ Maria Bagińska (od uczestników pogrzebu)

+ Helena Lichtur

30.03.2019

SOBOTA

9:00

18:00

+ Bogumiła Gracz (12.gr.)

+ Stefania Szwed (30.gr.)